شرکت دیجیتال مارکتینگ سپنتا

شرکت دیجیتال مارکتینگ سپنتا

6 دلیل که چرا کسب و کار شما به سئو نیاز دارد

امسال نیاز به سئو به بالاترین حد خود رسیده است. همانطور که مردم به طور انبوه به سمت فضای دیجیتال روی آورده اند، حتی سنتی ترین مشاغل نیز متوجه شدند که باید هر چه سریع تر به فضای دیجیتال روی بیاورند.

نیاز کسب و کار به سئو

چرا اهمیت سئو هر روز بیشتر می شود؟

۱- جستجوی ارگانیک اغلب منبع اصلی ترافیک وب سایت است


جستجوی ارگانیک بخش بزرگی از عملکرد وب‌سایت اکثر کسب ‌وکارها و یک جزء حیاتی از قیف فروش است و در نهایت باعث می‌شود کاربران تعاملی با سایت انجام دهند.
همانطور که می دانید گوگل نسبت به دیگر موتور های جستو جو سهم بزرگتری نسبت به سایر رقبا دارد


2- سئو باعث ایجاد اعتبار و اعتماد می شود.


هدف هر سئوی خوب ایجاد یک پایه قوی و تجربه کاربری خوب و موثر است که به لطف اعتماد و اعتبار برند و ویژگی های دیجیتالی آن، به راحتی در جست و جو قابل کشف باشد.
عناصر بسیار زیادی در سئو شدن سایت شما تاثیر گذار است مثل:
-لینک دهی داخلی
-تعامل کاربران در صفحه
-زمان

و…
مشکل سئو این است که ایجاد اعتماد و اعتبار یک شبه غیرممکن است درست مانند زندگی واقعی.
اقتدار در طول زمان به دست می آید و ساخته می شود.


3- سئو بر چرخه خرید تاثیر می گذارد.

استفاده از تاکتیک‌های سئو برای انتقال پیام‌های خود برای معاملات خوب، محصولات و خدمات نوآورانه، و اهمیت و قابل اعتماد بودن آنچه به مشتریان ارائه می‌دهید مانند یک برگ برنده خواهد بود.

نیاز به خدمات سئو

4-سئو به طور مداوم در حال بهبود است و بهترین روش ها همیشه به روز می شوند


اجرای تاکتیک های شرکت خدمات سئو در وب سایت یک برند و در ویژگی های دیجیتال آن بسیار عالی است. با این حال، اگر این یک تعامل کوتاه‌مدت باشد (محدودیت‌های بودجه و غیره) و سایت در طول زمان مجدداً ارزیابی نشود، به آستانه‌ای می‌رسد که به دلیل سایر موانع دیگر نمی‌تواند بهبود یابد.
فعال بودن و نظارت بر تغییرات قابل توجه الگوریتم همیشه به نفع برندهایی است که این کار را انجام می دهند. ما می دانیم که گوگل هزاران تغییر الگوریتم را در سال انجام می دهد. خیلی عقب بمانید، و بازگشت سخت خواهد بود.

۵-سئو ارزان و بسیار مقرون به صرفه است


سئو با توجه به دیگر کانال های ورودی سایت مثل تبلیغات در گوگل،تبلیغات کلیکی و… هزینه بسیار کمتری دارد و برای کسب و کار هایی که به تازگی فعالیت خود را شروع کردند یا بودجه محدودی دارند بسیار مقرون به صرفه است.

سئو کم هزینه هست

6- سئو همیشه هست!


مصرف کنندگان همیشه محصولات و خدمات را به صورت آنلاین می خواهند و برندها همیشه به دنبال مقرون به صرفه ترین راه برای انجام این کار هستند.
در حالی که نقش سئو ممکن است تغییر کند و استراتژی‌ها تغییر کند، راه‌های جدیدی دائماً از طریق نقاط ورودی مختلف مانند صدا، برنامه‌ها، ابزارهای پوشیدنی و اینترنت اشیا (IoT) باز می‌شوند

دریافت مشاوره رایگان

برای گرفتن مشاوره تخصصی رایگان جهت رشد کسب و کار خود شماره تماس خود را ارسال نمایید.

مطالب مفید

فروش لباس در اینستاگرام
اینستاگرام

همه چیز درباره فروش لباس در اینستاگرام

نحوه راه اندازی فروشگاه لباس در اینستاگرام   راه‌اندازی فروشگاه و بهبود فروش لباس در اینستاگرام به روش‌های مختلفی انجام می‌شود. در ادامه یک راهنمای

به رشد کسب و کار خود فکر میکنید؟

همین حالا با ما تماس بگیرید

رشد کسب و کار