شرکت دیجیتال مارکتینگ سپنتا

سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت توسط شرکت دیجیتال مارکتینگ سپنتا می تواند به رشد برند و کسب و کار شما در فضای آنلاین کمک کند. ترکیب طراحی مدرن و فناوری روز توسط متخصصان ما ، تجارت شما را قادر می سازد تا در اینترنت موفق شود.

سفارش طراحی سایت

مزایای سفارش طراحی سایت با سپنتا مارکتینگ

طراحی ریسپانسیو

طراحی سایت بر اساس سازگاری با گوشی ‌های موبایل

طراحی سایت بر پایه سئو

رعایت اصول اولیه و تکنیک ‌های به روز سئو در طراحی سایت

مشاوره و پشتیبانی رایگان

در تمامی مراحل طراحی و توسعه سایت می‌توانید با متخصصان ما در ارتباط باشید

ضمانت بازگشت وجه

درصورت هرگونه نارضایتی در طول مرحله اول کار، تمام مبلغ پیش پرداخت بدون هیچ شرطی به شما بازگشت داده خواهد شد.

سفارش طراحی سایت سپنتا

خدمات سفارش طراحی سایت در سپنتا مارکتینگ

شرکت طراحی سایت سپنتا مارکتینگ با عرضه ی خدمات ویژه در راستای خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز فعالیت می کند.

تعرفه های سفارش طراحی سایت

شرکت طراحی سایت سپنتا با ارائه خدمات و تعرفه های ویژه این امکان را برای تمامی مشتریان خود به وجود آورده که متناسب بودجه و نیاز کسب و کار خود پس از سفارش طراحی سایت با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت صاحب سایت شوند.

در سپنتا مارکتینگ هزینه طراحی سایت معمولا با توجه با امکانات مد نظر مشتری تعیین می گردد. اما با توجه به داده ها و نیاهایی که در طول زمان از کاربران جمع آوری شده یک سری از ویژگی ها در اکثر درخواست ها مشترک بوده که بر اساس این نیازها معمولا پلن هایی تهیه می گردد. اگر شما ویژگی های کمتر یا بیشتری بخواهید در هزینه نهایی طراحی سایت برای شما محاسبه خواهد شد.

تعرفه سفارش طراحی سایت بسته به نیاز مشتری متغیر است و معمولا متناسب با نیاز کاربر قیمت نهایی اعلام می گردد، با وجود این، هزینه سفارش طراحی سایت در سپنتا مارکتینگ از ۴ میلیون تومان طراحی سایت فروشگاهی از ۷ میلیون تومان شروع می شود. قبل از ثبت سفارش طراحی سایت خود نیز می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره ببرید

سفارش سایت

راهنمای سفارش طراحی سایت

در شروع کار، درخواست شما بررسی شده و اعلام هزینه و زمان صورت میگیرد. پس از آن در صورت تمایل فازبندی پروژه با شرح کامل هر فاز و زمان تحویلی آن در طی فایلی خدمت شما ارسال می شود. برای طراحی سایت ۳۰ تا ۴۰ درصد مبلغ کل به عنوان پیش پرداخت دریافت می شود که در صورت نارضایتی همه مبلغ بازگردانده خواهد شد.

مشخص شدن هر یک از نیازهای مورد نظر مشتری مانند خدمات سئو سایت در کنار دیگر امکانات مهم سایت، اصلی ترین موضوعی است که پس از دریافت مشاوره های رایگان سفارش طراحی سایت می توان به یک جمع بندی کلی درباره آن دست یافت. پس از این مرحله، بررسی میزان توسعه سایت و همینطور اهداف کوتاه مدت یا بلند مدت مورد نظر، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
در صورتی که اطلاعات ارائه شده توسط مشتری به طراح سایت جهت ثبت سفارش سایت کامل تر باشد، قطعا مراحل طراحی با سرعت و دقت بیشتری انجام می گیرد. برای مثال وقتی مشتری از ابتدا لازم می‌داند که سایت مورد نیازش حتما برای گوگل بهینه شده باشد.

درک کردن پیش نیازهای ضروری تا زمان سفارش طراحی سایت از جمله مواردی مانند بررسی هزینه ها، سطح توقعات مشتری و همینطور میزان رقابت پذیری سایت، جزء موضوعاتی است که می تواند نقش مهمی در افزایش رضایت مندی مشتری پس از طراحی سایت داشته باشد.

سفارش طراحی سایت

مراحل سفارش طراحی سایت

۱. درخواست مشتری و مشاوره با کارشناسان ما

۲. پرداخت پیش پرداخت و بررسی فنی درخواست مشتری

۳. شروع طراحی و کد نویسی سایت

۴. تحویل پروژه و پرداخت هزینه باقیمانده

مهم ترین عوامل موثر در هزینه سفارش طراحی سایت:

سفارش سایت

سفارش طراحی سایت حرفه‌ایی و زیبا

ثبت سفارش طراحی سایت با توجه به انتظارات مشتریان و همچنین در نظر داشتن موضوعات مهمی از جمله کیفیت و سطح فعالیت رقبا صورت می‌گیرد. به همین دلیل دریافت مشاوره های رایگان پیش از سفارش سایت، این فرصت را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا امکان انتخاب بهترین راه را داشته باشند.
مشاهده نموه های طراحی سایت تهران برای سفارش سایت می تواند یکی از فاکتورهای مطلوب برای آشنایی با سبک کار و میزان تخصص یک تیم طراحی سایت باشد. سفارش طراحی سایت حرفه ای با بررسی نمونه کارها قطعا فرصت آزمون و خطا را ایجاد می کند.
 سفارش سایت به عنوان یک راه پرنفوذ در دنیای وب برای فعالیت و همینطور کسب درآمد در صورت اطلاع از پیش نیازهای ضروری، هرگز پشیمانی یا زیان مالی را به همراه ندارد.
بسیاری از شرکت ها با تبلیغات غلط درباره سفارش ساخت سایت باعث گمراهی یا اشتباه مشتریان می شوند. یکی از شایع ترین اشتباهات درباره اعتماد به یک شرکت جهت سفارش طراحی سایت نادیده گرفتن نمونه کارهایی است که سندی بر مهارت یا بی تجربگی ان شرکت خواهد بود.

نمونه کار های سفارش طراحی سایت

سفارش سایت املاک

سایت املاک

سایت دندانپزشکی

سایت رستوران

سایت طراحی ساختمان

سایت هتل

سایت فروش دوچرخه

سایت ورزشی

سایت طراحی ساختمان

سایت معماری

سایت شرکتی

سایت هتل

سایت فروشگاه لباس

همین حالا پروژه خود را آغاز کنید!!!

در صورت هرگونه سوال یا جهت شروع فرآیند طراحی سایت خود فرم زیر را پر کنید و برای ما بفرستید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت!!

فرم درخواست

"*" indicates required fields

انتخاب سرویس*