طراحی لوگو: انواع مدل های لوگو + سفارش لوگو فوری

اگر نیاز به طراحی لوگوی ماندگار برای برند و کسب و کار خودتان دارید، می توانید با سپنتا مارکتینگ در ارتباط باشید تا بهترین لوگو را برای برندتان طراحی کنید.

طراحی لوگو

حتما شما هم تا به حال آرم شرکت های معروفی مانند اپل، سامسونگ، اسنپ و … را مشاهده کرده اید. مطمئنا نام هر یک از این برندها که می آید، اولین تصویری که جلوی چشم شما نقش می بندد، همان لوگویی است که برای آن کسب و کار طراحی شده است. همین موضوع اهمیت طراحی لوگو را برای یک برند نشان می دهد.

طراحی لوگو جزء خدماتی است که می توانید از افراد گرافیک کار حرفه ای دریافت کنید. با طراحی لوگو برای کسب و کار خودتان، می توانید شاهد رشد کسب و کار و سوق پیدا کردن مشتریان بیشتری به کسب و کار خودتان باشید. البته به شرطی که کار طراحی انواع لوگو به صورت تخصصی انجام شود.

اهمیت لوگو برای کسب و کار

لوگو چه اهمیتی برای یک کسب و کار دارد؟

لوگو را می توان یک آرم برای نشان دادن هدف یک برند دانست. لوگو نشان می دهد که یک کسب و کار چیست، از کجا آمده است و قرار است چه خدماتی را به مردم ارائه کند. شاید برای شما جالب باشد که یک آرم کوچک تا چه اندازه می تواند برای کسب و کارتان حائز اهمیت باشد؛ اما فراموش نکنید که بدون طراحی لوگو، نمی توانید یک برند ماندگار در ذهن دیگران داشته باشید.

اجازه بدهید اهمیت لوگو برای کسب و کارها را با یک مثال ساده به شما توضیح دهیم. یک لحظه چشم های خودتان را ببندید و لوگوی اسنپ را در نظر بگیرید. یک لوگوی ساده با رنگ سبز که مانند یک علامت تعجب است. این لوگوی جذاب اولین چیزی است که در ذهن افراد پس از شنیدن نام اسنپ به وجود می آید. حال اگر این لوگو در هر جایی مورد استفاده قرار گیرد، همه افراد می دانند که آن لوگو مربوط به اسنپ است.

بنابراین، لوگوی این برند در عین سادگی در ذهن افراد ماندگار شده است. ماندگاری لوگوی حرفه ای می تواند هر روز مشتریان زیادی را به کسب و کارتان سوق دهد. به ویژه اینکه این روزها بسیاری از مردم و مشتریان اهمیت زیادی به خدمات طراحی گرافیک جدید و به روز می دهند. این یعنی «رقابت» میان کسب و کارها و برندهای مختلف برای طراحی انواع لوگو زیاد است و شما باید بر اساس سلیقه و اهداف خودتان بهترین لوگو را برای برند خود طراحی کنید.

ساخت لوگو برای برند

ساخت لوگو حرفه ای برای برند

ابزارهای آنلاین زیادی در اینترنت وجود دارند که می توانید برای طراحی لوگو از آن ها کمک بگیرید. اما این ابزارها نمی توانند به شما یک لوگوی حرفه ای و سفارشی تحویل دهند که با افراد با دیدن آن ها، شگفت زده شوند. طراحی لوگو به صورت حرفه ای و با دانش تخصصی در این حوزه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. به طوری که اگر کار طراحی انواع لوگو به صورت حرفه ای انجام نشود، باید شاهد افت کسب و کار خودتان باشید.

طراحی لوگو حرفه ای برای برند باید به صورت تخصصی انجام شود تا بتوانید خیال خودتان را مشتریانی که به واسطه مشاهده لوگو به کسب و کار شما رهسپار می شوند، راحت کنید.اما زمانی که می گوییم کار طراحی انواع لوگو باید به صورت حرفه ای انجام شود، منظور ما چیست؟

 اگرچه دانش فنی و گرافیکی برای طراحی کردن لوگو از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است؛ اما حرفه ای بودن طراح لوگو به منزله این نیست که فقط در حوزه طراحی گرافیک باتجربه باشد. طراحان لوگو باید بتوانند بر اساس نیاز یک کسب و کار لوگو را طراحی کنند. شناخت کسب و کار، اولین و مهم ترین پیش نیاز برای طراحی لوگو به صورت حرفه ای است.

مراحل طراحی انواع لوگو

مراحل طراحی انواع لوگو

ساخت لوگو به صورت حرفه ای باید مرحله به مرحله انجام شود تا در نهایت طرح مورد نظر، آن چیزی باشد که برای کسب و کار مفید است. همین موضوع می تواند کار طراحی لوگو را کمی زمان برتر کند. با این حال گذاشتن زمان کافی برای این کار می تواند به شما برای رسیدن به بهترین نتیجه کمک کند.

1. شناخت و تحقیق در مورد کسب و کار

اولین و مهم ترین مرحله برای ایجاد لوگو، تحقیق در مورد کسب و کار است. شناخت کسب و کار و مشتریان آن به فرد طراح این امکان را می دهد تا بتواند بر اساس نیاز یک کسب و کار، یک لوگوی حرفه ای طراحی کند. اینکه کسب و کار چه خدماتی ارائه می کند و مشتریان او نیز از چه خدماتی استفاده می کنند، از مهم ترین اصول برای شناخت کسب و کارهاست. همچنین، طراح لوگو باید متوجه شود که مشتریان یک کسب و کار در چه بازه سنی هستند و چه سلیقه ای دارند؟ شاید در نگاه اول تصور شود این موضوع چنان هم حائز اهمیت نیست، اما واقعیت این است که سن مشتریان و سلیقه آن ها می تواند به شما برای شناخت بهتر کسب و کار و نحوه ساخت لوگو به صورت حرفه ای کمک کند.

2. شناخت صاحب کسب و کار و هدف او

اگرچه شناخت کسب و کار مهم ترین مرحله در ثبت سفارش لوگو حرفه ای است. اما باز هم نمی توان بدون شناخت صاحب یک برند، بهترین لوگو را برای آن طراحی کرد. هر یک از صاحبین کسب و کارها داستان خاصی برای شروع کار خودشان دارند. ممکن است برخی از آن ها به واسطه اینکه شغل اجدادی خودشان این شغل بوده است، به این شغل راه پیدا کرده اند. یا اینکه برخی از آن ها با یک نوآوری به یک برند و کسب و کار رسیده اند. همه این موارد می توانند برای ساخت لوگو از اهمیت بالایی برخوردار باشند. در نهایت باید پس از شناخت صاحب کسب و کار، در مورد اهداف او نیز اطلاعات کسب کرد تا بتوان ایده های خوبی برای طراحی انواع لوگو را در ذهن آورد.

3. ایجاد طرح های اولیه

پس از اینکه دو مرحله اول یعنی شناخت برند و شناخت صاحب کسب و کار به درستی انجام شد، نوبت به ایجاد طرح های اولیه می رسد. طرح های اولیه با ایده های مختلفی که از دو مرحله قبل به دست آمده اند، ایجاد می شوند. ممکن است برخی از طراحان ترجیح دهند که یک تا سه طرح را برای کارفرما به صورت اولیه طراحی کنند تا کارفرما بتواند بر اساس سلیقه خودش، بهترین طرح را انتخاب کند. با این حال برای ایجاد طرح اولیه با هر تعدادی باید هزینه مشخصی پرداخت شود.

4. دریافت تایید یا عدم تایید صاحب کسب و کار

پس از اینکه طرح اولیه لوگو زده شد، لازم است که این طرح به صاحب برند نشان داده شود تا تایید یا عدم تایید خود را اعلام کند. صاحبان کسب و کارها می توانند بر اساس سلیقه و هدفی که مد نظر دارند، بهترین لوگو را برای خودشان انتخاب کنند. طراحان حرفه ای نیز باید ایده هایی که از سوی صاحب کسب و کار به آن ها داده می شود را در نظر بگیرند و اصلاحات لازم را انجام دهند.

5. انجام اصلاحات مورد نیاز

در صورتی که صاحب کسب و کار لوگو طراحی شده توسط طراح را تایید نکرد و یک سری اصلاحات را برای طراحی لوگوی زیباتر به طراح ارائه نمود، طراح می بایست بر اساس آن ها اصلاحات مورد نیاز را برای ساخت لوگو انجام دهد. البته گاهی اوقات صاحبین کسب و کارها از همان طرح اولیه رضایت دارند و دیگر نیازی به انجام تجدید نظر نیست. این مرحله کاملا به کارفرما و طرح اولیه بستگی دارد.

6. تحویل کار به صورت فایل

در نهایت پس از اینکه اصلاحات مورد نیاز برای ساخت لوگو حرفه ای انجام شد، نوبت به تحویل کار به صورت فایل می رسد. معمولا چند فایل از لوگو در اختیار مشتری قرار می گیرد تا بتوانند از لوگو برای کاربردهای مختلفی استفاده کنند. کیفیت فایل از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و باید تا حد ممکن، لوگوی طراحی شده در صورت بزرگ و زوم شدن هم کیفیت بالایی داشته باشد.

خصوصیات لوگو خوب

خصوصیات یک لوگوی خوب چیست؟

زمانی که حرف از یک لوگوی حرفه ای می زنیم، منظور ما این نیست که لوگو با طرح مدل طراحی شده باشد. بلکه منظور ما این است که بتواند خصوصیات خاصی داشته باشد تا همیشه در ذهن ها ماندگار باشد. یک لوگوی خوب، هیچ گاه موقتی نیست و قطعا چندین سال برای شما کارایی خواهد داشت. از جمله خصوصیات یک لوگوی خوب عبارتند از:

1- تطبیق پذیری با برند

یکی از مهم ترین خصوصیات یک لوگو خوب، تطبیق پذیری آن با برند است. آیا لوگو می تواند نشان دهنده هدف و ماهیت یک برند باشد؟ در واقع باید لوگوها مناسب با همان برند طراحی شده باشند، نه اینکه خلاقیت استفاده شده در آن ها به قدری باشد که نتوان از لوگو چیزی متوجه شد.

2- همیشگی بودن لوگو

شاید لوگوی طراحی شده برای شما برای چند سال زیبا و منحصر به فرد باشد؛ اما شما باید دراز مدت فکر کنید. چون احتمالا نمی توانید هر چند سال یک بار لوگوی خودتان را تغییر دهید. آیا لوگو برای همیشه ماندگار است؟ آیا می توانید از همین لوگو برای 50 سال آینده نیز استفاده کنید؟

3- سادگی و گویا بودن

خلاقیت یکی از مهم ترین اصول برای طراحی لوگو است که باعث می شود لوگوی یک کسب و کار به صورت منحصر به فرد طراحی شود. اما خلاقیت نباید باعث شود تا یک لوگو آنقدر پیچیده طراحی شود که نتوان به راحتی آن را شناخت. سادگی و گویا بودن، مهم ترین اصل برای ساخت لوگو است. لوگوها باید بتوانند هدف را به مشتریان شما بفهمانند و از طرفی ساده باشند. یک طرح پیچیده به سختی در ذهن ها باقی می ماند.

4- ماندگار بودن در ذهن ها

لوگو باید در ذهن ها ماندگار بماند. شاید یک لوگو بسیار جذاب باشد و هیچ نقصی در آن وجود نداشته باشد؛ اما طرح انتخاب شده برای لوگو به گونه ای است که به راحتی در ذهن نمی ماند. لوگوهایی که با طرح های ساده طراحی شده اند، ماندگارتر هستند. البته منظور ما از سادگی، ایجاد یک طرح معمولی نیست! بلکه منظور ما دوری از انواع پیچیدگی ها برای رسیدن به یک طرح ماندگار است.

آشنایی با انواع لوگو:

لوگو یک نشانه برای کسب و کار شماست. اینکه بتوانید یک لوگو را بر اساس سلیقه و نظر شخصی خودتان انتخاب کنید، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. پس قبل از ثبت سفارش برای طراحی و ساخت لوگو، توصیه می کنیم که ابتدا با انواع لوگوها آشنا شوید.

انواع لوگو

1- لوگو مونوگرام

لوگو مونوگرام یکی از انواع لوگوهایی است که می توان به صورت خلاقانه برای هر کسب و کار طراحی کرد. این لوگوها دارای ظاهر فوق العاده زیبایی هستند و با طراحی خلاقانه خودشان، مشتریان بسیار زیادی را جذب می کنند.

 مونوگرام معمولا از یک یا چند حرف اول نام تجاری یک شرکت تشکیل می شود که به صورت یک علامت اختصاری در کنار هم قرار گرفته اند. این لوگوها بر پایه سادگی طراحی شده اند و در عین حال گویا و خاص هستند. از جمله برندهایی که با این سبک دارای لوگو می باشند، عبارتند از:

 • هیولت پاکارد (HP)
 • جنرال الکتریک
 • IBM
 • ناسا
 • مک دونالد

2- لوگو تایپوگرافی

لوگو تایپوگرافی یکی دیگر از انواع لوگوهای خاص است که با شباهت زیادی که به مونوگرام دارد، توانسته به یکی از لوگوهای خاص تبدیل شود. این لوگو بر پایه فونت های مختلف طراحی می شود و می توان آن را به صورت دستی نیز ساخت. برای اجرای این لوگو می توان از طرح های خلاقانه با نام تجاری برند استفاده کرد.

طراح حرفه ای که برای ساخت لوگو تایپوگرافی خدمات ارائه می کند، باید به هارمونی و هماهنگی اجزا در لوگو توجه بیشتری داشته باشد. در این صورت یک لوگو با طراحی و هارمونی خاص خودش، می تواند نشان دهنده ماهیت یک برند باشد. از جمله مثال برندهای معروف که با این نمونه از لوگو طراحی شده اند، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • میهن
 • آپ
 • شرکت دل (Dell)
 • زم زم
 • ترنج
 • Evok

3- لوگو تصویری

لوگو تصویری یکی از انواع سبک های طراحی لوگو است که از ترکیب آیکون ها و شکل های گرافیکی به وجود می آید. این لوگوها می توانند با سادگی و زیبایی خودشان، مفهوم اولیه در مورد برند را به مخاطب بفهمانند. بنابراین، یکی از ماندگارترین انواع لوگو در ذهن ها، همین لوگوی تصویری است.

برای طراحی لوگو تصویری استفاده از رنگ های متنوع، طرح و اشکال مختلف امکان پذیر است. اما در نهایت باید یک طرح ماندگار از کسب و کار روی ذهن مخاطب باقی بماند. به همین خاطر، ساخت لوگو تصویری یکی از پرچالش ترین سبک های طراحی برای انواع لوگو است. از جمله لوگوهای معروفی که به صورت تصویری طراحی شده اند، عبارتند از:

 • بنز
 • توییتر
 • اپل
 • اسنپ
انواع لوگو برای برند

4- لوگو انتزاعی

لوگوی انتزاعی یکی از انواع لوگوهای تصویری است که می تواند با خلاقیت خاصی طراحی شود. شاید در ابتدا تصور کنید که این لوگوها، در واقع همان لوگوهای تصویری هستند. اما واقعیت این است که به جای استفاده از یک تصویر واضح در لوگوی انتزاعی، از چند فرم یا تصویر انتزاعی استفاده می شود. در این صورت لوگوی شما پیچیده تر و خاص تر خواهد بود.

شما با داشتن یک لوگوی انتزاعی، می توانید چکیده هدف کسب و کار و برند خودتان را به مخاطب بفهمانید. به همین خاطر، زیبایی این لوگوها از هر نظر خیره کننده است. از جمله لوگوهای معرف جهان که با این روش طراحی شده اند، عبارتند از:

 • لوگو آدیداس
 • لوگو پپسی
 • لوگو bp

5- لوگو مسکات

لوگو مسکات یکی از سبک های خاص برای طراحی لوگو است. در این روش طراحی لوگو می توان از یک شخصیت کمک گرفت که نشان دهنده کسب و کار شماست. این شخصیت می تواند شامل انسان، حیوان و حتی اشیاء مختلف باشند که به صورت مستقیم با شما ارتباط برقرار می کنند.

لوگوی مسکات دارای طرح کارتونی و پر از رنگی است که هم جذاب بوده و هم سرگرم کننده می باشد. از جمله لوگوهای مسکات معروف که با زیبایی خاص خودشان، یک برند را معرفی می کنند می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • لوگو KFC
 • لوگو چیتوز
 • لوگو چاکلز
طراحی و ساخت لوگوی حرفه ای

6- لوگو ترکیبی

همانطور که از نام لوگو ترکیبی مشخص است، این لوگو ترکیبی از لوگوتایپ و لوگوی تصویری است. این لوگوها می توانند زیبایی فوق العاده ای را برای یک آرم برند ایجاد کنند. وجود هارمونی در لوگوهای ترکیبی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. به طوری که ترکیب این دو روش طراحی لوگو بتواند ظاهر فوق العاده ای داشته باشد، نه اینکه ظاهر آن زننده باشد.

لوگو ترکیبی برای کسب و کارهایی که می خواهند نام برند را به همراه یک لوگو در ذهن مخاطب ماندگار کنند، گزینه بسیار خوبی است. از جمله لوگوهای ترکیبی معروف در جهان شامل موارد زیر می باشند:

 • کینگ برگر
 • چیپس دوریتس
 • لاکست

7-لوگو امبلم

لوگو امبلم یکی از خاص ترین لوگوهایی است که می توانید برای کسب و کار خودتان طراحی کنید. این لوگو شامل یک نوشته درون یک طرح یا آیکون خاص است که می تواند زیبایی فوق العاده ای داشته باشد. به کار رفتن چند عنصر در کنار هم، زیبایی این لوگوها را چندین برابر کرده است.

مهم ترین خصوصیت این لوگو این است که ساده، قابل فهم و در حین حال خاص است. به همین خاطر می تواند برای مخاطبین یک کسب و کار بسیار جذاب باشد. از جمله لوگوهای بسیار معروف در جهان که با این سبک طراحی شده اند، عبارتند از:

 • لوگو هارلی دیویدسون
 • لوگو استارباکس

8- لوگو مینیمال

لوگو مینیمال را می توان جزء لوگوهای خاص و مدرن برای جامعه امروزی دانست. اساس کار لوگو مینیمال، طراحی لوگو با ساده‎ترین طرح ممکن و با حداقل پارامترهاست. این لوگو مخصوص شرکت هایی است که دارای نام مختصر و خاصی می باشند. این لوگوها می توانند با ترکیب تایپوگرافی نیز طراحی شوند.

اگرچه لوگوی مینیمال بر پایه سادگی طراحی شده است، اما باز هم نباید این سادگی به طراحی این لوگوها صدمه زیادی وارد کند. بنابراین، طراحی لوگو با سبک مینیمال از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است و باید ترکیبی از خلاقیت، دانش گرافیکی و فنی باشد. از جمله لوگوهای مینیمال ترکیبی با تایپوگرافی عبارتند از:

 • لوگوی شرکت گوگل
 • لوگوی کوکاکولا
 • برند بی ام ای دبلیو (BMW)

9- لوگو سه بعدی

لوگو سه بعدی یکی از خاص ترین انواع لوگوهایی است که می توان برای کسب و کارهای مختلف طراحی کرد. این لوگوها دارای بعد هستند و از قوانین و قواعد پرسپکتیو برای آن ها استفاده نشده است. طراحی لوگو سه بعدی در جهان امروزی از جذابیت بسیار بالایی برخوردار است.

البته باید توجه داشت که لوگوهای سه بعدی می توانند از هر یک از لوگوهای ذکر شده تشکیل شوند. به طور مثال می توان یک لوگوی تصویری طراحی شده را به صورت سه بعدی اجرا کرد. حتی لوگوهای تایپوگرافی نیز قابلیت اجرا به صورت سه بعدی را دارند.

لوگوهای سه بعدی می توانند برای شغل های رسمی و کلاسیک مورد استفاده قرار گیرند. البته این روزها هیچ محدودیتی برای استفاده از این سبک لوگو برای یک برند وجود ندارد و می توان آن را با هر سبکی طراحی کرد. اگرچه هر یک از سبک های لوگوی ذکر شده زیبایی خاص خودشان را دارند، اما طراحی لوگو سه بعدی به دلیل خاص بودن توانسته به یکی از ترندهای اصلی برای ساخت لوگو تبدیل شود.

از جمله لوگوهای سه بعدی طراحی شده که محبوبیت زیادی در جهان دارند، عبارتند از:

 • لوگو یونیورسال
 • لوگو فایرفاکس

هزینه ساخت لوگو

هر کسب و کاری برای رسیدن به موفقیت و درآمد بیشتر، باید از خدمات مختلف دیجیتال مارکتینگ استفاده کند. یکی از این خدمات که می توانید برای رشد کسب و کارتان از آن کمک بگیرید، طراحی انواع لوگو است. اما می دانیم که یکی از دغدغه های شما برای این کار، هزینه ای است که باید برای سفارش لوگو پرداخت کنید.

هزینه طراحی لوگو بر اساس عوامل بسیار متنوعی تعیین می شود و به طور دقیق قابل محاسبه نیست. نوع لوگو و طرح انتخاب شده، میزان سختی کار و حتی نوع برند می توانند روی هزینه لوگو تاثیر بگذارند. بهترین راهکار برای اطلاع از قیمت ساخت لوگو، گرفتن استعلام قیمت از شرکت های معتبر گرافیکی و دیجیتال مارکتینگ است.

در سپنتا مارکتینگ، طراحی انواع لوگو در سال ۱۴۰۳ بین ۴۰۰ هزار تا ۳ میلیون تومان می باشد.

سپنتا مارکتینگ؛ ارائه دهنده خدمات طراحی انواع مدل های لوگو به صورت حرفه ای

این روزها استفاده از خدمات شرکت دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کارهای اینترنتی اهمیت بسیار زیادی پیدا کرده است. سپنتا مارکتینگ یکی از شرکت هایی است که کلیه خدمات دیجیتال مارکتینگ را به بهترین شکل ممکن به شما ارائه می کند.

یکی از خدمات ارائه شده در سپنتا مارکتینگ، ساخت لوگو به صورت کاملا حرفه ای است. اگر نیاز به تهیه لوگو برای برند و کسب و کار خودتان را دارید و می خواهید یک لوگوی حرفه ای داشته باشید، می توانید با سپنتا مارکتینگ در ارتباط باشید. این شرکت با داشتن طراحان گرافیک خلاق، به شما کمک می کند تا یک لوگو اختصاصی و حرفه ای برای کسب و کارتان داشته باشید.

سفارش طراحی انواع لوگو با سپنتا مارکتینگ

چرا سپنتا مارکتینگ را برای سفارش لوگو انتخاب کنم؟

شرکت های زیادی در حوزه طراحی انواع لوگو فعالیت می کنند. همچنین بسترهایی نیز برای طراحی و ساخت لوگو به صورت آنلاین و رایگان وجود دارند؛ اما در میان تمامی این روش ها برای سفارش لوگو، ساخت لوگو به صورت حرفه ای از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

اگر فردی قادر به ساخت لوگو به صورت حرفه ای نباشد، لوگوی ساخته شده هیچ کیفیتی نخواهد داشت و حتی می تواند باعث افت کسب و کار شما شود. اما در سپنتا مارکتینگ هیچ یک از این اتفاقات نمی افتد! می توانید با خیالی راحت، بهترین خدمات را برای ساخت لوگو از مجموعه ما دریافت کنید.

۱) تجربه و دانش طراحان گرافیک سپنتا مارکتینگ

طراحان گرافیک سپنتا مارکتینگ سال هاست که در حوزه طراحی انواع لوگو فعالیت می کنند. اگر متقاضی طراحی لوگو خلاقانه و حرفه ای هستید، می توانید از طراحان این شرکت کمک بگیرید.

۲) کاهش هزینه های طراحی لوگو

سپنتا مارکتینگ در کنار اینکه خدمات خود را به صورت حرفه ای به شما ارائه می کند، هزینه های زیادی را برای طراحی لوگو از شما دریافت نمی کند. پس می توانید با کمترین قیمت، بهترین لوگو را برای کسب و کارتان داشته باشید.

۳) ارائه خدمات طراحی لوگو در کوتاه ترین زمان ممکن

طراحی لوگوی حرفه ای و خلاقانه در زمان کوتاه، از جمله دیگر مزایای طراحی لوگو در این شرکت است. در شرکت سپنتا مارکتینگ تلاش می شود تا خدمات در بازه زمانی کوتاهی به صاحبان کسب و کارها ارائه شوند. در این صورت آن ها می توانند زودتر به هدف خودشان برسند.

ساخت انواع لوگو به صورت حرفه ای

ثبت سفارش ساخت لوگو به صورت اختصاصی

طراحان گرافیک مجموعه سپنتا مارکتینگ اینجا هستند تا به شما برای ساخت لوگو به صورت اختصاصی کمک کنند. اگر نیاز به تهیه لوگو با ایده های جدید و خلاقانه دارید، کافیست که سفارش خودتان را برای طراحی لوگو در سایت ما ثبت کنید.

در سایت یک فرم درخواست قرار داده شده است که می توانید با پر کردن آن و فعال کردن گزینه طراحی لوگو، سفارش لوگو را ثبت نمایید. کارشناسان ما در این مجموعه پس از دریافت فرم، با شما تماس خواهند گرفت و برای طراحی انواع لوگو به شما مشاوره می دهند.

همچنین، در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت لوگو و یا زمان لازم برای طراحی یک لوگو، می توانید با کارشناسان مجموعه ما در ارتباط باشید. فقط کافیست که با ارتباط با شماره تلفن درج شده در سایت در ساعات اداری، با ما صحبت کنید تا هدف کسب و کارتان را متوجه شویم و بهترین مشاوره ها را برای رشد کسب و کارتان به شما ارائه کنیم.

برای مشاوره و انجام پروژه های درخواستی با ما تماس بگیرید.

۰۲۱-۲۶۴۱۵۹۴۶

 

همین حالا شروع کنید!!!

جهت شروع همکاری با ما فرم زیر را پر کنید و برای ما بفرستید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت!!