شرکت دیجیتال مارکتینگ سپنتا

خدمات سئو سایت

با خدمات سئو حرفه‌ایی سپنتا مارکتینگ، سایت خود را در صفحه اول گوگل ببینید و مشتریان خود را چند برابر کنید.

خدمات سئو
سئو چیست؟

سئو چیست؟

SEO به انگلیسی مخفف “Search Engine Optimization” یا همان “بهینه سازی موتور جستجو” است. به عبارت ساده، زمانی که مردم محصولات یا خدمات مرتبط با کسب و کار شما را در گوگل، بینگ و سایر موتورهای جستجو جستجو می کنند، سایت شما را ببینند. هرچه صفحات شما در نتایج جستجو بهتر دیده شوند، احتمال بیشتری برای جلب توجه و جذب مشتریان بالقوه و فعلی به کسب و کار خود خواهید داشت.

چرا خدمات سئو برای کسب و کار ها مهم است؟

افراد هر ساله میلیاردها ها جستجو انجام می دهند، اغلب با هدف تجاری برای یافتن اطلاعات در مورد محصولات و خدمات، به همین دلیل سئو بخش اساسی خدمات دیجیتال مارکتینگ است. گوگل اغلب منبع اصلی ترافیک آنلاین برای برندها و مکمل سایر کانال های بازاریابی تبدیل شده است. دیده شدن بیشتر و رتبه بالاتر در نتایج جستجو نسبت به رقبای شما می تواند تأثیر مهمی بر افزایش تعداد متقاضیان برای محصولات و یاخدمات شما به همراه داشته باشد.

خدمات سئو سایت

خدمات سئو شامل چه مواردی می‌شود؟

رتبه بندی سایت خود را در موتور های جستجو ارتقا دهید و بازدید آنلاین خود را افزایش دهید

آنالیز و تحقیق کلید‌ واژه ها

سپنتا مارکتینگ به عنوان یک شرکت خدمات سئو، حوزه فعالیت شما را بررسی می‌کند و می تواند در بهبود رتبه بندی موتورهای جستجو برای کلمات کلیدی به شما کمک کند. کارشناس سئو ما کلمات کلیدی را که وب سایت شما در حال حاضر با توجه آنها رتبه بندی می شود، و همچنین لیستی از کلمات کلیدی و سرچ های اضافه ای را بررسی می کند تا لیستی را تهیه کنیم که هم برای وب سایت شما و هم برای فضای رقابتی مناسب باشد.

ایجاد لینک‌

بک لینک ها بخش مهمی از بهبود رتبه موتور جستجوی شما هستند، اما نه هر لینکی! به همین دلیل شما باید با یک شرکت سئو مانند سپنتا مارکتینگ که دارای کارکنان متخصص لینک سازی که ارتباط زیادی با وب سایت های با کیفیت بالا و مرتبط دارند، کار کنید.

سئو فنی

رتبه بندی را می توان با ایجاد تغییرات پشتیبان در وب سایت خود، مانند افزایش سرعت صفحه، بهبود بخشید. با اصلاح این مشکلات، موتورهای جستجو زمان سریع تری را برای چرخش در صفحه شما خواهند داشت. و اگر موتورهای جستجو را راضی کنید، رتبه های شما بهبود می یابد.

نوشتن محتوا

ما گروهی از نویسندگانی را داریم که می‌توانند محتوای مناسب سئو را برای وبسایت شما تهیه کنند. چه به وسیله رپرتاژ ها در سایت های ارزشمند به اشتراک گذاشته شوند، چه در سایت خود می توانید از تولید محتوای با کیفیت ما استفاده کنید.امروزه، وب سایتی مورد علاقه موتورهای جستجو قرار می گیرد که به طور منظم اطلاعات جدیدی را اضافه می کند. شرکت سئوی ما را انتخاب کنید تا به شما در تولید محتوا کمک کند.

سئوی محلی

طبق آمار سئوی محلی، 64 درصد از مشتریان به دنبال کسب و کارهای محلی آنلاین هستند. با بهینه‌سازی سئو محلی، رتبه‌های سئوی محلی شرکت خود را بهبود بخشید و مشتریان را جذب کنید.

سئو در صفحه

اینترنت خود را تقویت کنید و بازدیدکنندگان با کیفیت بالا را جذب کنید. در سپنتا ماکتینگ، ما مطمئن می شویم که خدمات سئوی ما مطابق با بهترین روش های موتورهای جستجو برای افزایش اطمینان از وب سایت شما باشد. متخصصان سئو ما مطالب اصلی و ارزشمندی را تهیه می کنند، سرفصل ها، تگ‌ها و اجزای HTML را بهینه می کنند و همچنین از عکس هایی با وضوح بالا استفاده می کنند.

سئو خارج از صفحه

به تمامی فعالیت ها که خارج از سایت شما برای بهبود رتبه وبسایت در موتورهای جستجو می شود سئو خارج از صفحه می‌گویند. سئو خارج از صفحه یکی از عوامل اصلی در پیشرفت سئو برای سایت شما است و این گرفتن لینک خارجی نیست.

بهینه سازی میزان تبدیل مشتری

با خدمات CRO سپنتا، می توانید ارزش طول عمر مشتریان خود را افزایش دهید و همچنین درآمد آنلاین خود را ارتقا دهید. برای افزایش فرصت های تبدیل شما، شرکت خدمات سئو سپنتا مارکتینگ پرداخت به ازای کلیک را با خدمات سئو ترکیب می کند. ما وب سایت ها را تجزیه و تحلیل می کنیم، صفحات فرود را بهینه می کنیم و تست های A/B را انجام می دهیم.

خدمات SEO سایت

برای رسیدن به صفحه اول گوگل چقدر زمان لازم است؟

از مطالعات گسترده توسط سایت اسپیرالیتیکس می‌توان نتیجه گرفت که رسیدن به صفحه اول گوگل حدود 3 تا 6 ماه کار اصولی و فشرده سئو را در بر دارد. این تحقیق برای وب‌سایت‌های نسبتاً جدید صدق می‌کند، وب‌سایت‌هایی با اعتبار دامنه کمتر از ۴۰، که برای کلمات کلیدی با سختی متوسط رقابت می‌کنند.

قیمت سئو وبسایت چگونه تعیین می شود؟

قیمت خدمات سئو (SEO) به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهمترین آنها عبارتند از:

 • سخت بودن کلید واژه انتخابی
 • حوزه فعالیت کسب و کار
 • آنالیز سئو سایت رقبا
 • تعداد کلمات برای بهینه شدن
 • مدت قرارداد
 • کیفیت و کمیت محتوا بهینه شده
قیمت سئو سایت

چرا خدمات سئوی سپنتا مارکتینگ بهتر از رقبا عمل می کند؟

ما ثابت کرده ایم که راه حل های سئو ما بارها و بارها در بهبود رتبه وب سایت ها جواب می دهد

تجربه طولانی مدت

سپنتا مارکتینگ بیش از 15 سال است که به مشاغل در هر اندازه و بخش کمک می کند تا حضور آنلاین خود را توسعه دهند و درآمد بیشتری کسب کنند. ما مهارتها و داستانهای موفقیت آمیز مشتری ها را داریم تا به هر شرکتی کمک کنیم که ترافیک اینترنتی و تعداد مشتری خود را افزایش دهند. برای بیش از یک دهه، بسیاری از متخصصان سئو ما پیشروان صنعت بوده اند و گروه های ما با هم کار می کنند و اگر کسی مشکلی داشته باشد، همه ما وارد عمل می شویم.

متخصصین اختصاصی سئو

ما احساس میکنیم که این وظیفه ماست که فرآیند بهینه‌سازی موتور جستجوی پیچیده، سخت و گاهی دلهره‌آور را تا حد امکان برای مشتریانمان ساده کنیم. یکی از راه های متعددی که ما این کار را انجام می دهیم این است که به هر مشتری یک مشاور برای مدیریت پروژه اختصاص دهیم. شما متخصصین سئوی سپنتا مارکتینگ خود را خواهید شناخت، و آنها نیازهای خاص شما را درک خواهند کرد.

ارائه گزارش‌های واضح و شفاف

برخلاف بعضی از رقبای ما که پنهان می شوند، ما کاملاً شفاف هستیم و به شما این امکان را می دهیم که از نزدیک شاهد باشید که چگونه تلاش های ما باعث بهبود درآمد آنلاین شما می شود. گزارشهای سفارشی و عمیق ما شامل گزارشهای Google Analytics که تصویر کاملی از عملکرد سئوی سایت شما ارائه می‌دهد، رتبه‌بندی کلمات کلیدی بهینه شده به‌طور منظم، تفکیک ماهانه وظایف سئویی که انجام داده‌ایم و خلاصه ویدیویی ماهانه که بهبودها و استراتژی سئو را بررسی می کند.

روابط و نتایج

روابط و نتایج دو ارزش اصلی ما هستند. شعار ما این است که برای هر مشتری اینجا هستیم. ما متخصصانی داریم که در کمک به کسب و کارها در هر اندازه برای دستیابی به توسعه تصاعدی، از کسب و کارهای کوچک گرفته تا کمپانی‌های عظیم در سراسر کشور، تخصص لازم را دارند. شرکت سئو ما به کنترل و مدیریت صدای مشتریان خود اعتقاد دارد و ما برای اثبات آن هر روز سخت تلاش می کنیم.

ما در اجرای خواسته های شما صادق هستیم

در هر کاری که انجام می دهیم، به صداقت و درستکاری احترام می گذاریم. ما همیشه بر اساس قوانین عمل می کنیم، و از سئو کلاه سفید استفاده می کنیم تا کار را بدون ارسال هرزنامه یا دستکاری سیستمی انجام دهیم که می تواند منجر به جریمه گوگل شود. به زبان ساده، برای موفقیت در سئو نیازی به فریب دادن نداریم زیرا ما از قوانین پیروی می کنیم و هرگز شرکت شما و اعتبار شرکت سپنتا را در معرض خطر قرار نمی دهیم.

ما همیشه در حال پیشرفت هستیم

ما به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های سئو در ایران، هرگز در حالت توقف نیستیم. از آنجایی که هر ساله تغییرات زیادی در الگوریتم گوگل انجام می شود که بر متغیرهای رتبه بندی تأثیر می گذارد، سئو همیشه در حال پیشرفت است و ما در صدر جدیدترین اخبار و روندها قرار می گیریم. شرکت بهینه‌سازی موتور جستجوی ما برای اینکه از منحنی جلوتر باقی بماند، به طور مداوم تاکتیکهای جدید را میآموزد و به روز باقی میماند.

چرا سپنتا مارکتینگ را برای شرکت خدمات سئو خود انتخاب کنید؟

سپنتا مارکتینگ، به عنوان یک شرکت بازاریابی دیجیتال با خدمات کامل، طیف وسیعی از خدمات حرفه‌ای بهینه‌سازی موتورهای جستجو را ارائه می‌کند تا به شرکت شما کمک کند تا با استفاده از تاکتیک‌های سئو کلاه سفید قابل اعتماد و مطمئن در آینده، بازدید بیشتری در جستجو داشته باشد، مانند:

 • استراتژی سئوی متناسب: ما خدمات سئوی خود را با نیازهای خاص شما تنظیم می کنیم. ما از استراتژی هایی استفاده می کنیم که بیشترین تأثیر را بر تجارت خاص شما خواهد داشت.
 • بهینه‌سازی سئو در خود وب‌سایت:  برچسب عناوین، توضیحات متا، برچسب های جایگزین، لینک های داخلی و غیره
 •  تحقیقات گسترده از کلمات کلیدی و تجزیه و تحلیل بازار مورد نیاز
 • نویسندگی حرفه ای برای تازه نگه داشتن محتوای سایت شما و ترغیب بازدیدکنندگان برای بازگشت
 • تجزیه و تحلیل کامل رقابت
 • لینک سازی دقیق: به صورت دستی، در انواع دامنه های دارای اعتبار بالا
 • تکنیک های سئو ارگانیک برای نتایج بلند مدت، و همچنین تبلیغات پولی برای افزایش فوری
 • ایجاد لینک مقاله در رسانه‌های اجتماعی، وب‌سایت‌های مهم، و رسانه‌های خبری
 • استفاده از ترندها، ترافیک و سایر آمارها با استفاده از Google Analytics و سایر نرم افزارهای ردیابی داده ها.
شرکت خدمات سئو

تعرفه خدمات سئو 1402

سئو یکی از مهم ترین انواع بازاریابی دیجیتال است که در دسترس شماست، تخمین هزینه ها به طور دقیق معمولا پس از مشاوره رایگان با شرکت خدمات سئو و آنالیز کلید واژها صورت می گیرد.

با توجه به طیف گسترده کمپین ها، اکثر پروژه های سئو بسته به سطح خدمات از ۵ میلیون تومان شروع می شود. این هزینه ها می توانند از کار با یک سئو کار ساعتی گرفته تا استخدام آژانس برای سئو ماهانه را شامل شوند.

رعایت استاندارد سئو

برای قرار گرفتن وب سایت در رتبه های اول موتور های جستجو، رعایت استاندارد سئو توسط شرکت خدمات سئو ضروری است.با توجه به آپدیت شدن مکرر الگوریتم های گوگل در سال ۲۰۲۳، عدم استفاده از روش های کلاه سیاه، تکنیک های کلاه سفید بیش از قبل باید مورد توجه شخص یا شرکت سئو کار قرار بگیرد.

هزینه خدمات سئو سایت به چه شکل است؟

تقریبا تمامی شرکت ها و یا اشخاصی که خدمات سئو را ارائه می دهند با توجه به سختی کلمات کلیدی، آنالیز رقبا و مدت زمانی که بر روی پروژه سئو کار می کنند هزینه نهایی را اعلام می کنند. ولی با توجه به تحقیقات تیم سپنتا مارکتینگ، هزینه خدمات سئو در ایران بین ۴ تا ۳۰ میلیون تومان ماهیانه می باشد.
از دلایل اصلی این اختلاف قیمت می توان به تجربه و قدرت نمونه کارهای شرکت خدمات سئو سایت و همچنین سختی کلید واژهای پروژه اشاره کرد. به طور مثال:کلید واژه ویزا شینگن به مراتب سخت تر و پر هزینه تر از کلید واژه تحصیل روانشناسی در مقطع لیسانس در اروپا می باشد.

قیمت سئو تضمینی

ضمانت کردن خدمات سئو سایت می تواند یکی از پر ریسک ترین کارهای ممکن توسط مشتریان و شرکت های خدمات سئو سایت باشد. زیرا با وجود افزایش شدید رقابت گارانتی کردن رتبه اول گوگل در بین هزاران شرکت کار نادرستی به حساب میاید.

با این وجود، مشتریان می توانند با استفاده از اطلاعات نمونه کارهای شرکت ارائه دهنده خدمات سئو تا حد زیادی اطمینان پیدا کنند که کار سئو سایت خود را توسط شرکت های معتبر جلو میبرند.

شرکت خدمات سئو حرفه ای سپنتا در صورت همکاری بلند مدت(حداقل یک سال) ضمانت عودت بخشی از هزینه های خدمات سئو رو به مشتریان خود می دهد.

مهارت های لازم متخصص سئو سایت در ۲۰۲۳

1. دانش عمیق از الگوریتم های موتورهای جستجو و عوامل رتبه بندی

متخصصان سئو سایت باید درک عمیقی از نحوه فعالیت موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ داشته باشند، آنها باید از الگوریتم ها و فاکتورهای رتبه بندی که برای تعیین اینکه کدام صفحات در بالای نتایج جستجو ظاهر می شوند، اطلاعات کامل داشته باشند.

۲. اولویت بندی

اولویت بندی برای موفقیت در کمپین سئو ضروری است. به این دلیل همه متخصصان سئو باید درک خیلی خوبی از مراحلی که باید به ترتیب برداشته شوند داشته باشند.

۳. تجزیه و تحلیل

آنالیز دقیق رکن اصلی سئو می باشد. متخصص سئو باید قادر باشد با به کارگیری ابزارهای مختلف تجزیه و تحلیل، برنامه ریزی درستی برای اجرای موفق کمپین های سئو سایت انجام دهد. یکی از ابزارهای کاربردی برای آنالیز داده های سئو گوگل آنالیتیکس می باشد.

۴. مهارت نوشتن

مهارت های نوشتاری حرفه ای برای هر متخصص سئو که خدمات سئو سایت را مدیریت می کند لازم است. لازم به ذکر است، بهینه سازی موتورهای جستجو یک استراتژی مبتنی بر تولید محتوا می باشد و طراحی سایت بر اساس سئو یک مهارت مهم است که همه در آن خوب نیستند.

۵. استفاده از ابزارهای حرفه ای سئو

با یادگیری نحوه استفاده از ابزار های محبوب سئو، دانش فنی خود را گسترده تر می کنید تا نتایج بهتری به مشتریان خود ارائه دهید و در عین حال سرعت اجرای کمپین های مختلف را به صورت چشمگیری افزایش  می دهید. از جمله ابزارهای معروف متخصصان سئو می توان به ahref، Moz، semrush ،گوگل آنالیتیکس و سرچ کنسول اشاره کرد.

۶. انعطاف پذیری

متخصص سئو باید قابلیت انعطاف پذیری در صورت نرسیدن به هدف یا شکست در پروژه را داشته باشد. با توجه به رقابت شدید در صنعت خدمات سئو، سئو کار های حرفه ای میبایستی در صورت نیاز استراتژی های کمپین را تغییر دهند تا به هدف اصلی پروژه را به دست بیاورند.